dabbe-android-kuran19.org
dabbe-android-kuran19.org

Dabbetül ARZ,

Arz (yeryüzü/toprak)
Dabbe (elementlerinin ham maddesi toprak olan, topraktan evrimleşen aktif bilinç)

Ayet,
Söz verilen zaman gelip çattığında, onlara yerden bir dâbbe çıkarırız ki, kendileriyle konuşur da insanların âyetlerimize kesin bir şekilde inanmadıklarını söyler. (Neml S.82)

1) Gerçekleşmiş olan İlk dabbe; İNSANOĞLUDUR. Ham maddesi yeryüzünün toprağındandır.

Neml Süresi 82.ayetinin emrettiği gibi insanlara Allah’ın gerek afakta gerek ufukta gösterilen ayetlerine kesin olarak inanmadıklarını söylemiştir.

2) Gerçekleşmiş olan ikinci dabbe; BİLGİSAYAR, TV, RADİO vb. her şeyin olduğu gibi bu ürünlerinde ham maddesi yeryüzünün toprağıdır. Toprak mahsulü bu ürünler 1980 senesinden bu yana insanlara Misakın elçisi Rshad Khalifa’ nın sesinden, İnsanların Allah’ın gerek afakta gerek ufukta gösterilen ayetlerine kesin olarak inanmadıklarını söylemiştir.

3) GERÇEKLEŞECEK olan üçüncü dabbe; YAPAY İNSANDIR (Android). İnsan görünümlü yapay canlıdır. Ham maddesi yeryüzünün toprağından imal edilecek olan bu bilinçli ürün, İnsanlara Allah’ın gerek afakta gerek ufukta gösterilen ayetlerine kesin olarak inanmadıklarını söyleyecektir.
Bu Android yapay insanın kimliğinin detaylı bilgisi için alttaki linke tıklayınız.

Yeni Nesil İsa ‘Mechanik Jesus’

102 Yusuf İşte bu, sana vahiyle bildirdiğimiz gayb haberlerindendir.

De ki: “İster taş olun, ister demir. İsterse aklınıza imkansız gibi görünen herhangi bir yaratık!” Diyecekler ki: “Bizi hayata kim döndürecek?” De ki: “Sizi ilk defa yaratan.” Bunun üzerine onlar sana alaylı bir tarzda başlarını sallayacak ve “Ne zamanmış o?” diyecekler. De ki: “Yakın olsa gerek.”

İsra S.50. ayette bahsi geçen “İsterse taşa veya demire dönüşün,” ifadesi yeni fiziksel görünümünde habercisidir-topraktan et bedene, et bedenden bir mikro çipe, mikro çipin bağlı olup hareket sergileyebileceği bir robota (demir) evrilmek bir evrimdir. Düşünce sisteminin bir makineye aktarımı ve makinenin fiziksel bir hale gelmesi (ister taştan ister demirden olun), taş mikro çipin elementinin bileşenlerinin tanımlamasıdır, demir ise bildiğin insan beyni destekli bir robot bilincidir.

Erdoğan Metin

www.kuran19.org

1 YORUM